Skontaktuj się z nami

Lemon Sky jest zawsze chętna do rozmowy.

Wrocław

Lemon Sky
ul. Krakowska 88a
50-427 Wrocław
tel.: +48 71 797.47.00
fax: +48 71 797.47.44

Warszawa

Lemon Sky
ul. Szamocka 8
01-748 Warszawa
tel.: +48 22 250.17.23
fax: +48 22 211.19.29

NIP: 586-22-36-051


Obowiązujące dane siedziby spółki:
Lemon Sky Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.,
Ul. Szamocka 8,
01-748 Warszawa
NIP: 586-22-36-051
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej
VI Wydział Gospodarczy KRS: 0000435937
Kapitał zakładowy: PLN 950 000,00 PLN

Napisz do nas

Biuro i sprawy ogólne:
biuro@lemonsky.pl

New Business, briefy i zapytania ofertowe:
nb@lemonsky.pl

Public Relations i informacje dla mediów:
pr@lemonsky.pl

Dołącz do naszego zespołu

Obecnie poszukujemy:

LS Performance

Specjalista SEO
Poszukujemy osoby, która postrzega SEO, jako element szerszego działania marketingowego, osoby, która potrafi łączyć zagadnienia z zakresu marketingu w wyszukiwarkach, nowych technologii i socjologii. Osoby, która potrafi wyciągać wnioski i wyszukiwać nowe drogi działania, zamiast powielać schematy. Jeśli odnajdujesz siebie w powyższym opisie, czytaj dalej treść ogłoszenia!

Strategia

ATL Strategy Planner
Twoim zadaniem będzie tworzenie i umiejętne prezentowanie ATL-owych strategii marketingowych, które posłużą powstaniu najlepszych konceptów kreatywnych, a finalnie zdobędą najlepsze nagrody reklamowe.

LS Performance / Analityka

Projektant Interakcji
Do naszego Działu Analityki poszukujemy osoby odpowiedzialnej za projektowanie interakcji i realizację zadań wiązanych z zagadnieniami użyteczności serwisów i aplikacji internetowych.

Technologia

Programisty PHP / Python
Jeżeli chcesz pracować przy realizacji innowacyjnych aplikacji internetowych dla największych marek - czytaj dalej!

Technologia

ICT / Administrator Systemów
Od twojej pracy będzie zależny każdy pracownik firmy. Do twoich obowiązków będzie należało dbanie o poprawne działanie sieci i systemów, a do tego będziesz współpracował z grupami projektowymi przy ciekawych realizacjach dla klientów.

Analityka danych

Analityka
Poszukujemy osoby, która nie zamyka się w jednej dziedzinie wiedzy, ale potrafi łączyć zagadnienia z zakresu ekonomii, nowych technologii, socjologii oraz marketingu. Osoby, która potrafi wyciągać wnioski z tak różnych dziedzin, opisując je czytelnie i użytecznie, aby dostarczać wysoko energetycznej wiedzy. Jeśli odnajdujesz siebie w powyższym opisie czytaj dalej treść ogłoszenia!

SEO

Stażysta/ka
Jeśli chcesz spróbować swoich sił w profesjonalnej agencji interaktywnej i wziąć udział w tworzeniu strategii SEO dla największych marek to nasza oferta jest dla Ciebie!

Strategia

Analityka danych
Jeśli marzysz o pracy z najlepszymi w branży nad budowaniem strategii marketingowych dla największych marek, jesteś prawdziwym pasjonatem i profesjonalistą oraz wierzysz, że ciężka praca potrafi przynieść ogrom satysfakcji - czytaj dalej!

Sales & Service

Account Managera / Senior Account Managera
Twoim zadaniem będzie pozyskiwanie i prowadzenie projektów klienckich z zakresu różnej maści, w tym kreatywne przygotowywanie i prezentację ofert oraz dbanie o ich prawidłową i terminową realizację.

Design

Senior Designera / Art Directora
Szukamy Art Directora lub Senior Designera gotowego na kolejny krok. Jeśli zobaczysz siebie w poniższym opisie, wiedz, że czekamy na Ciebie!